Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.31) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه
