Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.31) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Submit
pt: Enviar

en: Attribute
pt: Atributo

en: Value
pt: Valor

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Test
pt: Testar

en: Back
pt: Para trás

en: Save
pt: Guardar

en: Validate
pt: Validar
