Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.31) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Register
vi: Đăng ký

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Value
vi: Giá trị

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
