Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.32) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón
