Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.32) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Test
lt: Testas

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Phone
lt: Telefonas

en: Phone number
lt: Telefono numeris
