Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.32) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: Save
sr: Сачувај
