Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.33) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Register
ar: التسجيل

en: Submit
ar: إضافة

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Test
ar: الاختبار

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ
