Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.33) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།
