Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.33) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Save
eo: Konservu
