Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.33) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Submit
hi: जमा करें

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Value
hi: मान

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Phone
hi: फ़ोन
