Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.33) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Test
te: పరీక్ష

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు
