Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Value
bs: Vrijednost

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Configure
bs: Podešavanje
