Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Test
hu: Teszt

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Configure
hu: Beállít

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Enter your answer here
hu: Itt adható meg a válasz

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Get Started
hu: Vágjunk is bele!

en: Login Settings
hu: Bejelentkezési beállítások

en: eg. Login by username/email address
hu: pl. Bejelentkezés felhasználónévvel vagy e-mail címmel

en: eg. You can use your username or email address to login.
hu: pl. Bejelentkezéshez használható a felhasználónév vagy e-mail cím bármelyike.
