Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.11) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Support
hr: Podrška

en: Login
hr: Prijava

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Done
hr: Gotovo

en: Phone
hr: Telefon
