Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.12) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Test
ka: ტესტი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Done
ka: დასრულება

en: Allowed
ka: დაშვებულია
