Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.13) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Save
eo: Konservu

en: Configure
eo: Agordu

en: Google
eo: Guglo
