Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.13) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Login
fa: ورود

en: Test
fa: آزمایش

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Done
fa: انجام

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Google
fa: گوگل

en: Plan
fa: پلن

en: Microsoft
fa: مایکروسافت

en: Verify
fa: بررسی درستی
