Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.14) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Done
sk: Hotovo

en: Allowed
sk: Povolené

en: Phone
sk: Telefón
