Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.15) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Register
fr: S'inscrire

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Support
fr: Assistance technique

en: Login
fr: Identifiant

en: Test
fr: Tester

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Configure
fr: Configurer

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Done
fr: Terminé

en: Allowed
fr: Autorisé

en: Phone
fr: Téléphone

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Enter your answer here
fr: Saisissez votre réponse ici

en: Verify
fr: Vérifier

en: Get Started
fr: Commencer
