Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.17) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Configure
mn: Тохируулах
