Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.19) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Test
ta: சோதனை

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Save
ta: சேமி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Done
ta: முடிந்தது
