Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Support
af: Ondersteuning

en: Login
af: Gebruiker

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Configure
af: Verstel

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Configuration
af: Konfigurasie
