Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-2.20) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል
