Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Phone
cy: ffôn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Query
cy: Ymholiad

en: or
cy: neu

en: Questions
cy: Cwestiynau
