Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Next
da: Næste

en: Register
da: Opret konto

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Enter Username
da: Indtast brugernavn

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Done
da: Færdig

en: Allowed
da: Tilladt

en: Click here
da: Klik her

en: Phone
da: Telefon

en: here
da: her

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Query
da: Forespørgsel

en: or
da: eller

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Answers
da: Svar

en: Get Started
da: Kom i gang
