Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Done
et: Valmis

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Phone
et: Telefon

en: here
et: siin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Query
et: Päring

en: or
et: või
