Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Done
eu: Eginda

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: here
eu: hemen

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Query
eu: Kontsulta

en: User Management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: or
eu: edo

en: Questions
eu: Galderak

en: Click
eu: Klik
