Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: or
gu: અથવા
