Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Next
he: הבא

en: Register
he: הרשמה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Login
he: כניסה

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Done
he: בוצע

en: Phone
he: טלפון

en: Configuration
he: הגדרות

en: Query
he: שאילתה

en: or
he: או

en: Questions
he: שאלות
