Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ
