Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-2.20) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Register
ru: Регистрация

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Support
ru: Поддержка

en: Login
ru: Логин

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Enter Username
ru: Введите имя

en: Configure
ru: Настроить

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Done
ru: Готово

en: Allowed
ru: Разрешено

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Phone
ru: Телефон

en: here
ru: здесь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Query
ru: Запрос

en: or
ru: или

en: Questions
ru: Вопросы

en: Plan
ru: План

en: Answers
ru: Ответы

en: Click
ru: Клик

en: Enter your answer here
ru: Введите Ваш ответ в это текстовое поле

en: Get Started
ru: Начало работы

en: Contact us
ru: Связаться с нами
