Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.20) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: or
se: dahje
