Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.21) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
