Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.21) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
