Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.22) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Done
be: Зроблена

en: Configuration
be: Налады
