Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-2.22) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Register
es: Registro

en: Submit
es: Enviar

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Support
es: Soporte

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Test
es: Prueba

en: Password
es: Contraseña

en: Note:
es: Nota:

en: Back
es: Atrás

en: Save
es: Guardar

en: Configure
es: Configurar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Done
es: Hecho

en: Allowed
es: Permitido

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Phone
es: Teléfono

en: here
es: aquí

en: Configuration
es: Configuración

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Query
es: Consulta

en: User Management
es: Gestión de usuario

en: Questions
es: Preguntas

en: Answers
es: Respuestas

en: Get Started
es: Empezar
