Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.22) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Register
is: Nýskráning

en: Submit
is: Vista

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Login
is: Innskráning

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Enter Username
is: Sláðu inn notandanafn

en: Configure
is: Stilla

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Allowed
is: Leyft

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Phone
is: Sími

en: Questions
is: Spurningar
