Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.22) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
