Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.22) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Allowed
th: อนุญาต

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: Questions
th: คำถาม
