Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (8.x-2.22) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Register
tr: Kaydol

en: Submit
tr: Gönder

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Support
tr: Destek

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Done
tr: Tamam

en: Allowed
tr: İzin verildi

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en:  or
tr:  ya da

en: Phone
tr: Telefon

en: here
tr: buraya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Query
tr: Sorgu

en: Questions
tr: Sorular

en: Get Started
tr: Başlayın

en: Cancel Test
tr: Testi İptal Et
