Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.23) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Done
ast: Fechu

en: Configuration
ast: Configuración
