Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.23) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Done
ne: भयो

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
