Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.24) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Next
or: ପର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
