Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (8.x-2.24) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Register
sv: Registrera

en: Submit
sv: Skicka

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Note:
sv: Observera:

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Done
sv: Färdig

en: Allowed
sv: Tillåten

en: Click here
sv: Klicka här

en:  or
sv:  eller

en: Phone
sv: Telefon

en: here
sv: här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Query
sv: Databasfråga

en: Questions
sv: Frågor

en: Answers
sv: Svar

en: Click
sv: Klicka

en: Enter your answer here
sv: Ange ditt svar här

en: Verify
sv: Verifiera

en: Get Started
sv: Kom igång
