Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.01) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Register
fil: Magrehistro

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Password
fil: Hudyat

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
