Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.01) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Test
ta: சோதனை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Save
ta: சேமி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Done
ta: முடிந்தது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
