Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.04) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Register
ar: التسجيل

en: Submit
ar: إضافة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Done
ar: تمّ

en: Allowed
ar: مسموح به

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Query
ar: استفسار

en: Questions
ar: الأسئلة
