Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.04) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: here
te: ఇక్కడ

en: Questions
te: ప్రశ్నలు
