Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.05) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Test
os: Тест

en: Save
os: Ныффысс
