Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.05) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke
